Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорску відмітили День Родини

Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

День Родини — це прекрасна нагода згадати тих, хто тебе народив, тих кого ти полюбив, привів на світ чи назвав своєю родиною, згадати своїх пращурів, історію, відомих особистостей, котрі прославили країну, а також тих братів та сестер, які поклали життя своє заради порятунку співвітчизників.

З метою формування у дітей уявлення про сім’ю та з нагоди святкування Дня родини в Україні 6 липня в кімнаті підлітків «Факел» управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради пройшла інформаційна година «День Сім’ї».

Учасникам заходу розповіли про молоде свято, про сім`ю, її обов`язки, традиції та цінності. Вчили дітей шанобливому ставленню до старших членів сім’ї, виховували в них любов та повагу до близьких, почуття гордості за батьків.

Діти власноруч виготовили листівки та привітали мешканців мікрорайону зі святом.

Також 7 липня в кімнаті підлітків «Прометей» управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради відбулась ігрова програма для дітей «Разом дружна родина», присвячена Дню сім’ї.

З задоволенням та ентузіазмом діти прийняли участь в різноманітних конкурсах та іграх, де проявили спритність, винахідливість та фантазію. Свято пройшло весело, цікаво та яскраво. Приємно, що під час заходу, вихованці отримали позитивні емоції та гарний настрій. Закінчилась ігрова програма конкурсом малюнка на асфальті «Щаслива родина».

Всі діти отримали призи.

Нехай День Сім’ї стане для кожного з нас продовженням великого родинного щастя і