Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Таллінні проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016,27 червня — 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (далі Фестиваль).  Метою Фестивалю є підтримка творчої, обдарованої молоді, сприяння розвитку дружнім відносинам, популяризація багатонаціональної культури. Організатором Фестивалю виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Посольства України в Естонській Республіці, Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України.

У Фестивалі взяли участь 160 учасників з України, Естонії, товариств національних меншин Вірменії, Грузії й Ізраїлю. Ураховуючи успішне проведення Фестивалю, просимо доручити відповідним структурним підрозділам відзначити переможців і призерів конкурсу (список додається) на місцях з широким залученням засобів масової інформації.

 

СПИСОК переможців і призерів Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (українська частина)

Номінація «Вокал».

місце: Сладких Дарина, учениця Чугуївської музичної школи Харківської області; Мартинюк Вероніка, учасниця художньої самодіяльності відділу культури Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області; Юськів Катерина, учасниця художньої самодіяльності Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області; вокальний ансамбль «Слов'яночка» Лозівського училища культури і мистецтв Харківської області (керівник Людмила Шутаєва).

II місце: Ярошенко Юлія, курсантка Національної академії внутрішніх справ; Гук Ангеліна, учасниця художньої самодіяльності відділу культури Калуської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

III місце: Халімончук Людмила, студентка Житомирського музичного училища імені В. Косенка; Полуян Євгеній і Полуян Христина, вихованці Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

 

Номінація «Хореографія».

I місце: зразковий художній колектив - ансамбль танцю «Україночка» Одеської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 92 (керівник Ірина Коротаєва).

II місце: Коновальчук Сергій, учень Курахівської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів № 5 Донецької області.

Номінація «Образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво».

I місце: Вдовиченко Тетяна, вчитель образотворчого мистецтва Вигонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Одеської області; Дорошенко Лілія, учениця Покровської загальноосвітньої школи І-ІП ступенів №2 Донецької області; Саєць Катерина, керівник студії Житомирського міського центру науково- технічної творчості учнівської молоді; Цьорик Уляна, учениця Житомирської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 27.

II місце: Д'ячук Анастасія, магістр образотворчого мистецтва, Одеська область; Котвіцька Дар'я, учениця Житомирського міського колегіуму; Ярощук Ілона, учениця Новоград-Волинської школи мистецтв Житомирської області.

Номінація «Інструментальний жанр».

I місце: Назаренко Ксенія, учениця Новоград-ВолинськоТ школи мистецтв Житомирської області; народний художній колектив - ансамбль бандуристів «Мальви» Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району м. Києва (керівник Ніна Голючек); Стефурак Ігор, учень Щдмихайлівської дитячої школи мистецтв Івано- Франківської області.

II місце: Полуян Христина, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

III місце: Полуян Євгеній, вихованець Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Номінація «Конісурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров'я».

І місце: колектив «На абордаж» Харківської гімназії № 39 (керівник Ірина Сірик).

Номінація «Театральний жанр».

І місце: Полуян Христина, вихованка Чернігівського обласного палацу дітей та юнацтва.

Номінація «Конкурс фото-, теле-, радіо та друкованої журналістики «Матриця».

I місце: Добровольський Денис, студент Національного медичного університету імені О. Богомольця; Крижанівська Вікторія, керівник гуртка Броварського дитячого естетико- натуралістичного центру «Камелія» Київської області; Сердюк Данія, студент Оптико-механічного коледжу Київського національного університету імені Т. Шевченка; Чернова Ганна, учениця Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області; Чміль Олеся, вихованка Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської області.

II місце: Кінаш Ганна, студентка Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова; Коновальчук Сергій, учень Курахівської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 5 Донецької області.

III місце: Вовк Родіон, учень Апостолівського районного ліцею - інтернату Дніпропетровської області.