Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Маріупольському міському центрі соціальних служб було проведено підвищення кваліфікації 23 фахівців із соціальної роботи

Донецьким обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з 10 по 14 липня 2017 року на базі Центру підтримки сім'ї, який працює за підтримки UNISEF у Маріупольському міському центрі соціальних служб було проведено підвищення кваліфікації 23 фахівців із соціальної роботи, які здійснюють роботу щодо виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб). 

Досвід роботи різний: хтось нещодавно прийшов у соціальну службу, хтось щойно вийшов з відпуски по догляду за дитиною, хтось вже має майже п'ять років досвіду роботи за даним напрямком.

5 днів напруженої роботи, інтерактивних вправ, рольових ігор, роботи самостійно в групах, виконання домашніх завдань, презентацію своїх робіт впевнило кожного спеціаліста, що це дуже важлива частина їх професії. Дівчата дуже хвилювались під час написання залікових робіт, але всі впевнено дійшли до фінішу і отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.