Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося засідання робочої групи з теми «Адвокація інтересів постраждалих від насильства шляхом поліпшення міжсекторального реагування на гендерно обумовлене насильство на рівні громади»

12 вересня в м. Слов'янську відбулося засідання робочої групи з теми «Адвокація інтересів постраждалих від насильства шляхом поліпшення міжсекторального реагування на гендерно обумовлене насильство на рівні громади», організатором якого виступила Слов’янська міська громадська організація «Сприяння», при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Участь у заході прийняли представники Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділів Слов’янської міської ради, комунальних закладів, громадських організацій, які займаються роботою з попередження насильства.

На засіданні розглядалися наступні питання:

- діяльність Мобільних бригад соціально-психологічної допомоги;

- реалізація проекту від ПРООН, спрямованого на створення в Слов’янську центру соціально-психологічної підтримки постраждалим від гендерно обумовленого насильства;

- шляхи взаємодії громадських та державних організацій з метою поліпшення якості соціальних послуг, постраждалим від насильства.

По завершенню засідання робочої групи було прийняте рішення сприяти роботі по створенню центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства в м. Слов’янськ.