Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області стартувала інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми

18 жовтня 2007 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності  щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості  громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

З метою відзначення Європейського дня боротьби з  торгівлею людьми управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації,  як координатор у сфері протидії торгівлі людьми проводить  інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми в  містах та районах області.

 

Концепція інформаційної кампанії - широке інформування суспільства про проблему торгівлі людьми та її небезпеку, про основні причини та ризики потрапляння осіб у таку ситуацію.

Під час проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми будуть проведені заходи   з   розповсюдження соціальної реклами з протидії торгівлі людьми на біл-бордах та  сіті-лайтах в районах та містах області.

Розміщення соціальної реклами  буде  організовано з 18 жовтня та протягом тижня.  До проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми  будуть залучені   заклади  освіти, охорони здоров’я, служба зайнятості.