Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У районному відділі освіти відбулась конференція для заступників директорів з виховної роботи шкіл Покровського району

19 жовтня 2017 року у районному відділі освіти відбулась конференція для заступників директорів з виховної роботи шкіл Покровського району. До участі у якій були запрошені спеціалісти Красноармійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу  у  справах сім»ї, молоді  та спорту  райдержадміністрації.

Соціальний педагог Редькіна К.Л. виступила з презентацією на тему: «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення». Були розкриті основні поняття за темою, надано список назв небезпечних «груп смерті», що так поширилися останнім часом в соціальних мережах: «Синій кіт», гра «Біжи або помри», «Фея вогню з Вінкс». Розглянуті основні питання: які підлітки потрапляють до «групи  ризику»; ознаки того, що дитина можливо вже «в грі»; які профілактичні дії необхідно застосувати, щоб уберегти дитину від стороннього впливу, що призводить до суїциду. Було надано інформаційний матеріал: «7 порад для батьків, як уберегти дитину від участі в «Групах смерті».

Інформацію про  небезпечні «квести»  доводиться до батьків на  батьківських зборах в загальноосвітніх  закладах району. З дітьми працюють психологи  та  соціальні  фахівці для  виявлення схильних до залучення в небезпечні компьютерні ігри.