Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську відбувся Всеукраїнський конкурс «Краса без обмежень – 2017»

26 жовтня у Краматорському палаці культури ім. Леоніда Бикова пройшов VІІ Всеукраїнський конкурс краси дівчат на інвалідних візках “Краса без обмежень – 2017”.

Такий конкурс на Донеччині проводиться вже сьомий рік підряд, і за цей час він набув популярність не лише в Донбасі і Україні, але й за межами нашої держави.

 

Організаторами конкурсу традиційно виступили управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, Донецька обласна організація інвалідів ВОІ СОІУ, “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас” і Комітет молодіжної політики ДООІ.

 

Як і минулого року, конкурс пройшов під патронатом голови Донецької ОДА Павла Жебрівського і народного депутата України Максима Єфімова.

 

У нинішньому конкурсі виступили 10 дівчат, що пересуваються на інвалідних візках, з різних регіонів України: Донецької, Закарпатської, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Київської, Миколаївської та Хмельницької областей.

 

Під час конкурсу учасниці представили 2 танцювальні номери. Поки дівчата готувалися гостей розважали артисти, в тому числи чемпіони з бальних танців на візках. Під час фінального виходу у вечірніх сукнях  журі оголосили переможниць. Корону   з рук минулорічної красуні отримала  наймолодша учасниця , 18-річна Олена Мороз  з Луганської області

 

Переможниця  конкурсу, Перша і Друга віце-міс отримали  путівки на реабілітацію до Слов’янського курорту.  Всі учасниці  «Краси без обмежень-2017» отримали спеціальні титули та  численні подарунки від спонсорів і організаторів.

 

Завітав на свято також і заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз. Він передав вітання від голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського та вручив усім дівчатам квіти.

 

«Радий вітати Вас на цьому святі! Адже для кожного з нас – це давно вже не просто конкурс. Це справжнє свято краси, сміливості, сили думки та мужності духу. Кожного року ви знову і знову своїм прикладом даєте можливість людям, що опинилися в складних життєвих умовах повірити в себе, даєте їм можливість наповнити життя новим сенсом, надихаєте їх. Дорогі красуні, сьогодні мені б хотілося привітати  кожну з вас з перемогою, бо не залежно від результатів ви вже перемогли обставини та  суспільну думку. Я пишаюсь вашою красою, мужністю та силою духу. Ви – справжній приклад для кожного з нас», – звернувся до присутніх Ігор Стокоз.