Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Великоновосілківському професійному ліцеї було проведено лекцію на тему: «Протидія торгівлі людьми».

25.10.2017 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації у Великоновосілківському професійному ліцеї  було проведено лекцію на тему: «Протидія торгівлі людьми».

У нинішньому світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. В сучасну работоргівлю втягуються навіть держави, які уникнули рабовласницького періоду у своїй історії.

Україна стала третьою державою Європи, поряд з Бельгією і Німеччиною, які на законодавчому рівні визнали торгівлю людьми тяжким злочином. Водночас масштаби та обсяги работоргівлі в нашій країні продовжують залишатись загрозливими. Україна насамперед вважається країною походження постраждалих від торгівлі людьми. Але останніми роками вона стала також країною призначення.

В сучасному глобалізованому  світі мільйони людей виїздять з межі своїх країн в пошуках нових вражень або кращої долі.  Тисячі з них, в силу різних причин стають жертвами торгівлі людьми. Практика показує, що жодна особа не може почувати себе в повній безпеці відносного цієї страшної загрози, адже об’єктом такого злочину може стати будь-яка людина незалежно від віку та статі.Аби не потрапити в тенета мисливців за «живим товаром», провідні правозахисні організації розробили цілий ряд рекомендацій, що стануть в нагоді кожному, хто бодай на який термін хоче виїхати за кордон.

Жертвою торгівлі людьми можуть виявитися всі люди , незалежно від статі , віку , національності і релігійних переконань. В основному , жертвами торгівлі людьми стають люди з низьким рівнем життя. Іншим важливим фактором ризику є юний вік.

Учасниками були студенти І-ІІ курсів, які дуже уважно слухали, задавали багато питань та висловлювали власні думки. Наприкінці лекції студентам було представлено невеликий короткометражний фільм: «Життя на продаж» та розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді пам’яток.

Охоплено 150 осіб.