Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Мирнограді відкрився інноваційний центр розвитку для дітей та молоді

13 грудня у Мирнограді відкрився іще один інноваційний центр розвитку для дітей та молоді. На відкритті були присутні заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз та начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна.

Активна творча молодь  Мирнограду запропонувала почесним гостям взяти участь у подорожі по своєму центру. Першими гостей вітали представники учнівського самоврядування «Ліга учнів міста». Вони запросили гостей допомгти їм у розробці проекту «Сьомий шкільний день»

Потім естафету підхопила «Ліга майбутніх поліцейских» м. Мирноград. Вони познайомили з роботою своєї ліги та разом із гостями завершили  аплікацію «Оновлена донеччина»

Ігор Стокоз та Лілія Золкіна познайомилися з активістами громадської організації патріотичного спрямування «Український Патріотичний Рух Донбасу». Керівник цієї організації Сергій Бессараб являється також керівником молодіжного центру. «Український Патріотичний Рух Донбасу» презентував свою роботу. Хлопці та дівчата проводять велику роботу за різноманітними напрямками – це і національно-патріотичне виховання молоді, і неформальна освіта, і попередження негативних явищ, і пропаганда здорового способу життя, і формування в молоді здорової моралі та відповідальності, і сімейна політика, і дуже активна волонтерська діяльність у поміч воїнам АТО.

Також гості познайомилися з представниками Мирноградського гірничного ліцею та юними журналістами молодіжного телебачення, які взяли у Ігоря Стокоза інтервью.

Міський голова Олександр Брикалов підкреслив, що з такою активною молоддю вони звернуть гори та разом зроблять Мирноград містом, у якому молодим людям захочеться залишитись.