Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Сироти соцгуртожитку (м.Дружківка) виїхали до Києва на роботу

Для кожної молодої людини цілком природньо прагнути самостійності і незалежності. Саме тому юнаки і дівчата соцгуртожитку прагнуть реалізувати своє бажання працювати і отримувати гідну оплату праці.

У листопаді було проведено зустріч із мотиваційним тренером -  директором Товариства "Знання" України у м.Дружківка, засновником проекту у Центрі пошуку роботи\ Job search centre, незалежним HR-практиком у Макіївському міському центрі зайнятості – «Право на успіх – пошук можливостей», яка надихнула клієнтів соцгуртожитку до розширення своїх горизонтів у пошуці роботи. 

Не пройшло і місяця, як завдяки спільним зусиллям спеціалістів соцгуртожитку, центру зайнятості і одного із підприємств четверо дітей-сиріт 12.12.2017 року вирушили на зустріч із роботодавцями до Києва.

Збори, подорож, пошук місцезнаходження підприємства, оформлення чисельних документів і проходження медогляду у незнайомому місці – велике навантаження і перевірка на дорослість та самостійність.

Найважливішим є те, що дітей-сиріт замотивували на зміни у власній долі. Як то кажуть: «Під лежачий камінь вода не тече».

 

Серед іншого,  хлопцям надали безоплатне житло і можливість пройти виробниче навчання із отриманням відповідних документів.