Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У молодіжному центрі «Перспектива» пройшло заняття проекту Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради «Школа політичного успіху»

15 грудня 2017 року в молодіжному центрі «Перспектива» пройшло заняття проекту Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради «Школа політичного успіху».
Темою заняття було «Органи місцевого самоврядування. Робота депутатського корпусу». На заняття був запрошений депутат Бахмутської міської ради Сабаєв Всеволод Володимирович. Він з легкістю відповів на всі запитання молоді нашого міста, розповів якими якостями повинен володіти депутат, розкрив тонкощі роботи з громадою, як знайти підхід до кожного члена громади та досягнути розумного компромісу у вирішенні особливо важливих питань громади.

Також було проведено психологічний тест на виявлення лідерських якостей, проводився він Головко Вікторією Анатоліївною, завідуючою центром практичної психології та соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради. Хлопці та дівчата спочатку зробили тест на емоційний інтелект, а потім виразив свої надії на майбутнє отримали жартівливі побажання та привітання з наступаючим Новим Роком.
Закінчилось заняття підведенням підсумків роботи Школи та щирими побажаннями від Всеволода Володимирович, на те що майбутні політики будуть працювати на імідж не лише нашого міста, а й країни!