Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Добра справа сама себе хвалить»: у соцгуртожитку для дітей-сиріт (м.Дружківка) відбувся захід до Дня святого Миколая

Взимку багато свят і особливих днів, коли  хочеться зігрітись самому і обігріти добротою свого серця інших. За традицією у День святого Миколая діти отримують подарунки під подушками, тому вони вірять у диво і самі навчаються у святого бути милосердними. Святий Миколай вважається покровителем дітей і студентів, моряків, торговців, і мандрівників. У День святого Миколая, який відзначається 19 грудня 2017 року, для дітей-сиріт проведено інформаційно-пізнавальний захід з цього приводу.
Сиротам розповіли про історичне підґрунтя постаті святого Миколая, які імена він носить у різних країнах світу, традиції України й інших держав щодо цього дня.
Наприкінці заходу, дотримуючись споконвічних традицій, сиротам були вручені солодощі, які надала у дар одна з християнських організацій, що побажала залишитись невідомою. А публічне акціонерне товариство «КОРУМ – Дружківський машинобудівний завод» подарувало клієнтам закладу живе ялинкове дерево, одяг та взуття. 24 грудня набувачі послуг запрошені до Свято-Микольського храму (м.Дружківка), де на них чекає концертна програми, підготовлена вихованцями недільної школи «Віфліємська зірка», подарунки та настанова протоієрея Миколая.