Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Маріуполі пройшов семінар для керівників молодіжних центрів

23-24 грудня у Маріуполі пройшов семінар для керівників молодіжних центрів. Були запрошені представники громадських організацій та новостворених молодіжних центрів. Завдяки допомозі представників Маріуполя учасники семінару мали дуже насичену програму та змогу поспілкуватися у неформальній обстановці.

Місто Маріуполь є осередком  успішних громадських організацій та різноманітних центрів та платформ для молоді. Цього разу досвідом із керівниками молодіжних центрів ділилися Тетяна Ломакіна радник Маріупольського міського голови, Макаренко Вадим спеціаліст відділу по роботі з молоддю Маріупольської міської ради та команди молодіжних центрів створених за підтримки ЮНІСЕФ, Данської ради біженців, молодіжного центру «Чердак» с.Сартана, арт-платформи «ТЮ». У вільний час учасники семінару відвідали читальню «Ізба» та антикафе «Joy», а також ярмарку біля святкової ялинки.

 

Тетяна Ломакіна дуже змістовно, цікаво та жваво поділилася досвідом створення молодіжних центрів за підтримки ЮНІСЕФ, розповіла як проводити моніторінг потреб та залучати молодь до роботи за інтересами.

Учасники повернулися додому під враженням від побаченого, заряджені драйвовими емоціями та досвідом маріупольських молодіжних центрів.