Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині відкрито ще три молодіжні центри

Ще три молодіжні центри відкрили в Донецькій області. Тепер молодь Нікольського, Вугледара і Білозерського має місце для власного розвитку і розвитку своїх громад.

У нових центрах для дітей та молоді проводитимуть майстер-класи, тренінги та семінари за темами, які важливі для кожного міста. Хоча центри об'єднані спільною ідеєю, всі вони різні, зазначає прес-служба Донецької ОДА.

Зараз на підконтрольній частині Донеччини працює вже 60 молодіжних центрів. 40 з них відкриті за сприяння громадських організацій та приватних підприємців. До кінця року повинні почати роботу ще близько 20 вільних просторів. Обласна влада запевняє, що робота з молодіжними центрами буде продовжена і в наступному році.

Всі молодіжні центри створені за програмою глави області Павла Жебрівського «Гідна країна для гідних людей». Варто зауважити, що центри можуть брати участь в грантових програмах для поліпшення умов своєї праці і розвитку можливостей.

«Для нас зараз важливо змістовне наповнення центрів. Мало просто зробити ремонт і надати меблі. Ми повинні навчити працювати з молоддю, шукати нові методики і можливості. Ці молодіжні центри повинні виховувати дітей, готувати для самостійного дорослого життя », - зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Стокоз, який взяв участь у відкритті молодіжного центру в Білозерському.

Джерело: ddk.dn.ua

Відеосюжет про відкриття молодіжних центрів можно переглянути тут...

Нікольский район

Вугледар

Білозерське