Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Два молодіжні центри у Дружківці презентували свою роботу

24.01.2018 презентували свою роботу два молодіжні центри у Дружківці - «Lesya Hub» та «Art Hub - Колейдоскоп». На презентації були присутні: губернатор - Павло Жебрівський, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації – Лілія Золкіна, міській голова – Валерій Гнатенко.

 

Як зазначив Павло Жебрівський: ««Lesya Hub» - молодіжний осередок у будівлі Дружківської центральної міської бібліотеки. Два приміщення молодь переобладнала під виставкову та лекційні зали. До речі, у першій зараз триває виставка сучасного українського графіка Юрія Бесараба «Абстракція: маски без фігур». Ремонт та облаштування «Lesya Hub» обійшлося в 423 тисячі гривень (294 тисячі грн з обласного і 129 тисяч – з місцевого).

Молодіжний центр «Art Hub - Колейдоскоп» відкрився у дружківському ПК «Етюд». Загалом, будівля палацу культури потребує ремонту після підпалу. Як розповіли мені місцеві активісти, «Етюд» палили двічі за усю історію його існування: фашисти у 1941-му та рашисти у 2014-му. Але відновили приміщення тоді, відновимо й нині. Перша зала, у якій розміщено «Art Hub - Колейдоскоп», уже відремонтована. Ведеться ремонт коштом місцевого бюджету і в інших приміщеннях ПК. На відкриття «Art Hub - Колейдоскоп» витратили 580 тисяч гривень (250 тисяч з місцевого та 330 – з обласного бюджету) - на ці гроші і ремонт зробили, і необхідні меблі придбали.

Дружківські молодіжні центри абсолютно не схожі один на один. І це добре. Молодь сама вирішує, як облаштувати і чим наповнити свій вільний простір. Поспілкувався з хлопцями та дівчатами, порадив їм долучитися до створення Асоціації молодіжних центрів задля обміну досвідом, створення нових проектів та виходу на інший рівень комунікації.

Вкотре переконався, що програма по створенню мережі молодіжних центрів «Гідна країна для гідних людей», розпочата обласною адміністрацією у минулому році, своєчасна й корисна - передусім для дітей та молоді. А відтак маємо намір продовжити її і у цьому році.»