Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Свято творчості

08 лютого 2018 р в рамках волонтерської допомоги до «Донецького обласного центра соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» завітали активісти Донецької регіональної організації політичної партії «За  життя». Разом із ними прийшли художники міста Слов’янськ: Василій Бамбіза, Михайло Мхітарян та Марія Воблая –, поетеса Любов Мєженіна, також приїхала творча талановита жінка Інна Скрипнік - голова громадської організації «Відродження» яка привезла власноруч вироблені смаколики і кореспондентка Татяна Іванова.

 

Творчій  захід із проведення художніх майстер-класів перетворився у справжнє свято творчості. Майстри разом з дітьми та молоддю, які відвідують Центр реабілітації, об’єднали малювання з читанням віршів і смакуванням розписних смаколиків.

Клієнти Центра реабілітації були в захваті, активно спілкувались, ділились своїми враженнями, досвідом і емоціями. Під час заходу вирішили продовжувати такі зустрічі і постійно підтримувати дружні стосунки. Отже, наступним заплановано майстер – клас по виготовленню та розпису пряників.

Такі зустрічі дуже важливі для молоді з особливими потребами, вони допомагають знайти себе, спробувати свої сили, а може і свою майбутню справу. Вчитися спілкуватися, зрозуміти що вони частина суспільства, а не тягар і вони потрібні.

Завершили свято спільним фото, на якому відобразилась мить щастя.