Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Слова, що хвилюють серця»

Поезія — це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова, що передає внутрішнє прагнення людини жити разом з іншими і тим самим необхідна для зближення народів. Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому, рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено  21 березня – Всесвітнім  днем  поезії.

Кожен вірш — це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя. Переконатись  в цьому  мали змогу і діти  в клубі для підлітків «Прометей» управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради на конкурсі на кращий вірш «Слова, що хвилюють серця» до Всесвітнього дня поезії, який пройшов 20 березня в гуртку англійської мови «Лідер».

Вихованці декламували свої улюблені вірші на українській, англійській та навіть німецькій мовах.   Свято, яке зібрало, тих, хто любить, розуміє і цінує поезію відбулося з надзвичайною теплотою і невимушеністю.   Всім було весело,  цікаво, а найголовніше, що ніхто не залишився байдужим.   За участь у конкурсі та зайняті перші три місця діти отримали грамоти.