Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Навчання з цивільного захисту в КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями»

21 березня 2018 року в КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» проводилось спеціальне об'єктове навчання за темою: "Організація захисту клієнтів та персоналу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Центрі реабілітації». Метою навчання було відпрацювання алгоритму дій керівного складу ЦЗ, співробітників та клієнтів у випадку виникнення на території Центра реабілітації надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру; вдосконалення практичних навиків в організації та проведення заходів ЦЗ  при виникненні ситуацій техногенного характеру, способів рятувальних робіт, проведенню робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій; вироблення практичних навичок та вміння правильно діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

У навчанні було задіяно понад 20 осіб. Методичний супровід здійснював майстер виробничого навчання курсів ЦЗ м. Слов’янськ Лузін В.В. , Посередники при підготовці та проведенню СОН фахівець ЄДПРЗ ГУ ДСНС – Терентій Н.В. , провідний інспектор Слов’янського РУ ГУ ДСНС – Загнітко М.М. , провідний інспектор Слов’янського РУ ГУ ДСНС – Істомін С.А.