Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську проводиться семінар – нарада організаторів дитячого оздоровлення у Донецькій області

В рамках розширеної колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації 03.04.2018 та 04.04.2018 року в м. Краматорськ проводиться семінар – нарада за участю керівників відділів сім’ї, молоді та спорту міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, об’єднаних рад територіальних громад, організаторів дитячого оздоровлення та відпочинку, представників територіальних відділень центральних органів виконавчої влади - Головного управління ДСНС України у Донецькій області, головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області та представників профспілкових організацій області.

 

03.04.2018 року на семінар – нараді пройшло обговорення проекту обласної Комплесної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області на 2018-2022рр.». Присутніми надані пропозиції, які будуть внесені до проекту програми.

Після колегії департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації відбулась зустріч заступника голови Донецької облдержадміністрації Віктора Ремського з керівниками, власниками (засновниками) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області, на якій були обговорені нагальні питання щодо безпеки та якості проведення оздоровчої кампанії у 2018 році.

Представником Головного управління ДСНС України у Донецькій області Самісько О.В. доведено вимоги чинного законодавства до відкриття та функціонування дитячих закладів, наголошено на обов’язковому виконанню планів – завдань щодо забезпечення пожежної та тегногенної безпеки.

Завідувач відділу з інформаційного забезпечення та гуманітарних питань апарату Донецької обласної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Ігор Кротов провів інформаційне обговорення змін до чинного законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

04.04.2018р. на семінар – нараді представник Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області А.Б. Логвінов довів вимоги санітарного законодавства при підготовці та функціонуванні дитячих закладів.

Для висвітлювання питань щодо системного підходу до залучення потенційних споживачів комплексу послуг з оздоровлення та відпочинку,  було проведено інтерактивне спілкування з маркетинг – тренером.

Начальником відділу методичного забезпечення дитячого оздоровлення та відпочинку центру інформаційно-методичного забезпечення дитячого оздоровлення та відпочинку Донецької області Л.М. Котельникова проведено проектну майстерню підходів до інноваційного розвитку закладів оздоровлення та відпочинку через програмно проектний метод побудови єдиного простору щодо психолого-педагогічної оздоровчо - реабілітаційної та особливостей впровадження моделі національно-патріотичного виховання.

Головним спеціалістом відділу оздоровлення департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Д.В. Павлюченко висвітлено питання щодо результатів он-лайн опитування батьків та дітей, разом з учасниками визначені шляхи стосовно необхідних змін в роботі дитячих закладів.

Учасникам семінар – наради були видані методичні рекомендації щодо належної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року.