Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Бахмуті стартувала ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

В місті Бахмут 3 квітня стартувала ХІІІ акція Всеукраїнського  благодійного фонду «Серце до серця». Ця акція є традиційною для нашого міста, за ініціативи Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради щороку навесні молодь міста долучається до Всеукраїнської акції. Цього року акція проходить під гаслом «Почуй світ!», бо метою цьогорічного збору коштів є – придбання медичного обладнання для дітей із вадами слуху.

 

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця», був створений в Україні у січні 2006 року засновники якого (молоді люди) поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, усестороннього контролю і публічного звітування.

Представники ВБФ “Серце до Серця” публічно заявляють, що вся сума витрачається виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними коштів на свої потреби. Це означає, що не взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі, гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони докладно до копієчки підуть саме для реалізації заявленої мети. Закуплене медичне обладнання позначається штрих - кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно.

Перелік усього обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в яких знаходиться обладнання є доступнішим широкому загалу на сайті Фонду та у ЗМІ. А в самих лікарнях громадяни легко можуть ідентифікувати обладнання закуплене Фондом за яскравими наклейками - логотипами і, відповідно, вимагати безкоштовного обслуговування для своїх дітей

У вівторок, 3 квітня в молодіжному центрі "Перспектива", начальник відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Ганна Ковальова зустрілася з волонтерами студентських та молодіжних організацій, щоб передати їм листи підтримки та спеціальні скриньки для збору коштів в рамках акції "Серце до серця ".

Щовесни, протягом трьох тижнів, акція "Серце до серця " проходить у всіх областях України. У минулому році Бахмут зібрав близько 7 тисяч гривень, понад 5 тисячі з цих коштів зібрала саме ініціативна молодь міста.