Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Слов’янську проходить ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!»

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходить ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Акція ВБФ «Серце до серця» відбувається тринадцятий рік поспіль i за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн.

 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради запрошує жителів Слов’янська долучитися до акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом – «Почуй світ!», та допомогти у придбанні медичного обладнання для дітей з вадами слуху, адже надзвичайно важливою є підтримка кожного із нас і допомога у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

Протягом квітня в Слов’янську скриньки акції встановлені в магазинах, лікарнях, закладах громадського харчування, бібліотеці.

06 квітня, перед початком чергової сесії Слов’янської міської ради, волонтери та працівники відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту і міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей провели акцію в стінах міськвиконкому до якої долучилися депутати та громадськість.

Також кожен бажаючий може самостійно перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду.

Реквізити для перерахування благодійних внесків: ВБФ «Серце до серця» р\р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: «м. Слов’янськ для Донецької області».

 

P.S. У 2017 році проводилась акція під гаслом «Я хочу бачити життя!», метою якої був збір коштів для офтальмологічних відділень дитячих лікарень. У Слов’янську було зібрано 5092,08 (п’ять тисяч дев’яносто дві грн. 08 коп.).