Як то кажуть: не бігаєш поки здоровий, почнеш бігати, коли захворієш.
Здатність відчувати та сприймати навколишній світ за допомогою зорового аналізатора називають зором. За допомогою зору людина сприймає до 90% інформації, отримує найбільше вражень про навколишній світ, кольори, форми та величину. Зір допомагає отримати яскраві враження про всесвіт, побачити людей, природні явища, витвори мистецтва, він має велике значення для розвитку рухів людини.
Для збереження зору рівень освітлення приміщення (як інсоляція, так і штучне освітлення) грають важливу роль. 13 грудня 2018 року у соцгуртожитку представниками Дружківської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" було проведено дослідження рівня освітленості приміщень. Вимірювання проводилось як у кімнатах, де мешкають клієнти, так і у приміщеннях загального використання – кухні та вбиральні. Визначено, що у всіх приміщеннях освітлення в межах санітарної норми.
І як наслідок, сьогодні, 14 грудня , до соцгуртожитку для перевірки зору його мешканців та працівників завітали спеціалісти з офтальмології. Крім безоплатної перевірки гостроти зору соцгуртожитовцям було проведено експрес-лекцію щодо збереження зору, як правильно користуватись окулярами, як проводити тренування очей при роботі на комп’ютері тощо.
Високі результати тестування зору виявились у клієнтів соцгуртожитку, що є властивим для їх віку, а також тому, що у соцгуртожитку дотримуються вимог освітлення приміщень.
|