Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулось зібрання комітету проєкту «Підвищення рівня освіти, зайнятості та соціальної інтеграції молоді в постраждалих від конфлікту районах Грузії та України»

17 березня представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Облдержадміністрації та Донецького обласного Центру зайнятості взяли участь у Координаційному комітеті проєкту «Підвищення рівня освіти, зайнятості та соціальної інтеграції молоді в постраждалих від конфлікту районах Грузії та України» Данської Раді у справах біженців (DRC) та ГО «Маріупольська Спілка Молоді», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Також на скайп зв’язку із присутніми був Ярема О.Й., голова Державного агентства розвитку молоді і громадянського суспільства, та Гуд Д.Ю., радник з питань зв'язків та розвитку Данської Ради у справах біженців.

 

Проєкт спрямований на створення можливостей для молоді, яка постраждала від конфлікту в Україні, та підвищення рівня економічної стабільності.

 

У межах проєкту було подано понад 1 300 заявок на отримання грантової допомоги, що підтверджує актуальність підтримки ініціатив молоді. На сьогодні, завдяки підтримці Європейського Союзу, вже було підтримано наступні ініціативи:

  • 187 молодих людей створили або розширили свій бізнес завдяки грантам на мікро-бізнес;
  • 122 людини змогли отримати нові професійні знання та навички завдяки грантам на професійну освіту.

 

Для актуалізації та впровадження проєкту у квітні 2020 року заплановано проведення інформаційного форуму, присвяченого молодіжному підприємництву та зайнятості в Україні.