Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Реалізувати онлайн проєкт? Легко!

За період з 25.06 по 09.07.2020 року Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, за підтримки управління сім`, молоді на масових заходів облдержадміністрації реалізував онлайн проєкт «Pro_СВІТИ_МЦ», спрямований на підвищення компетенцій керівників молодіжних центрів Донецької області.

В рамках проєкту відбулися наступні заходи:
25.06 – онлайн – тренінг «Успішний менеджмент для молоді»
На тренінгу учасники вивчали низку понять, а саме: що таке молодіжний центр, його концепція, етапи створення молодіжного центру, нормативно-правова база та форма власності молодіжних центрів.
30.06 – онлайн – форум «Від ідеї до успіху»
Учасники мали змогу обговорити наступні теми та питання: хто така молодь, що таке покоління Z, цільова аудиторія молодіжного центру, як робити дослідження серед молоді та у громаді та обмінятися досвідом з вирішення болючих питань.
02.07 – круглий стіл «Роль молодіжних центрів у формуванні громадянської позиції молоді»
Дослідження   ціннісних орієнтацій молоді та їх впливу на формування громадянської позиції молодої особистості – ось основна думка онлайн – заходу.
07.07 - онлайн –конференція  «Ресурсне забезпечення молодіжних центрів»
Мета: підвищення обізнаності керівників молодіжних центрів щодо фінансової стратегії центрів; фандрейзинг: чим ми цікаві бізнесу і як залучитися підтримкою приватного сектору; краундфандинг: як залучати кошти від громади та наших бенефіціарів; які платні послуги може надавати комунальний та громадський центр.
Кількість учасників: 30 осіб
09.07 – вебінар «SMM у молодіжних центрах»
Під час вебінару були розкритті наступні  теми: планування, звітність та ssm - просування інтернет - ресурсів молодіжних центрів Донецької області.
Загалом, за час реалізації онлайн проєкту «Pro_СВІТИ_МЦ» були вивчені, обговорені та розроблені алгоритми дій саме з тих питань, які першочергово хвилювали та цікавили учасників проєкту.
Доречи, всі учасники висловили побажання при першій нагоді зустрітися офлайн та продовжити плідну роботу!