Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У с.Урзуф пройшов V районний молодіжний форум «Змінимо країну разом»

У с.Урзуф пройшов V районний молодіжний форум «Змінимо країну разом». Участь в ньому прийняли вісім команд із Мангушського, Нікольського та Великоновосілківського районів. Форум організували громадські організації «Азовський патріот» та Мангушська районна організація греків за підтримки Мангушської райдержадміністрації, Мангушської районної ради, агрохолдінгу «HarvEast».

 

Працівники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання облдержадміністрації прийняли  участь у форумі.

Темою цьогорічного форуму стала екологічна свідомість. Молодь відправилась до сонячного Урзуфу, де команди представили свої домашні завдання – екологічні проєкти та яскраві виступи музичного батлу «5 років. Перезавантаження». Організатори також підготували різні конкурси та квести для учасників форуму: «Битва титанів» - квест на пляжі, кулінарий батл – де кожна команда презентувала фірмову страву в етно-стилі, яскраву етно-дискотеку, майстер-клас «Подаруй частину тепла» і ще багато цікавих речей.

За ці два дні Форум дійсно об`єднав молодих людей. Учасники заходу отримали море позитиву та гарного настрою.