Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Байди, спорт, хендмейд, спілкування та тренінги на карантині можливі? Так!

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, у співпраці з ГО «Портал «Пошук» організував наметову таборівку для молоді з Авдіївки, Мирнограда та Торецька.

 

В рамках обласного проєкту «Український вимір» спеціалістами ДОДМЦ та запрошеними фахівцями з ГО «Здоровий вибір» та ГО «Портал «Пошук» було реалізовано еколого-туристичний захід, наповнений різноманітними активностями та освітніми локаціями.

 

Наразі, учасники навчились ходити на байдарках, надавати першу домедичну допомогу, володіти та керувати своїми рухами під час танцю та правильно виконувати спортивні вправи. А елементи гри «Сокіл – Джура» внесли азарт та змагальний ефект у туристичне життя дівчат та хлопців.

 

Дякуючи голові пластового куріню «Степові відьми» Ірині Маркевіч (м. Харків) дівчата мали унікальну можливість приміряти на себе аутентичне жіноче вбрання та зробити у ньому унікальні фото на згадку. А хлопці, в свою чергу, змагалися у спритності та витривалості у «Тереновій грі».

 

Вцілому, учасники озвучили тільки один негативний відгук – «Дуже мало часу! Давайте зустрінемось ще!»

 

Маємо надію, карантинні заходи будуть пом`якшені і ДОДМЦ знов збере всіх учасників проєкту на наметову таборівку.