Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Мар'їнській райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина - згуртована та безпечна»

6 серпня в Мар'їнській райдержадміністрації відбулася презентація проєкту «Донеччина - згуртована та безпечна», організована благодійним фондом «Слов’янське серце» при співпраці з Головним управлінням Національної поліції України в Донецькій області.

 

Проєкт реалізується в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Європейського Союзу.

 

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, начальники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Мар’їнського віддлення поліції, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та військово-цивільних адміністрацій.

 

Під час зустрічі координатори проєкту Дмитро Горбачов та Валерій Міхєєв зупинилися на основних питаннях, які на сьогодні існують в громадах: профілактика та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі; попередження кібербулінгу і булінгу; профілактика вживання наркотичних засобів. Також обговорили питання проведення заходів «Будь видимим на дорозі» та «Безпечні канікули».

 

За результатами зустрічі були визначені пріоритетні питання щодо необхідності проведення профілактичних заходів.