Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
До Дня будівельника у Соцгуртожитку (м. Дружківка) провели свято-змагання

7 серпня, напередодні Дня будівельника, у Соцгуртожитку для дітей-сиріт провели захід для отримувачів послуг. Майже всі клієнти закладу мають будівельні професії, тому що здобували освіту у ліцеях за будівельним фахом: муляри, лицювальники-плиточники, маляри, тому День будівельника – це професійне свято для сиріт Соцгуртожитку.

 

День будівельника почали святкувати вперше 6 вересня 1955 року і до сьогоднішнього дня воно набуло багато традицій: офіційних та не дуже. Деякі традиції Соцгуртожиток теж не обійшов увагою, до цього дня для хлопців провели свято-змагання, де були заходи на професійну вправність та згуртованість. Хлопці розділилися на дві команди-бригади «Мастерів» та «Шпательків», які вгадували наосліп інструменти, збирали шуруповерти та закручували шурупи на швидкість, передавали естафету забивання цвяхів, розгадували назви професій, вирішували кросворди і ремонтували власноруч поличку.

 

Наприкінці свята учасники отримали призи, а супер-призом став велетень-кавун, який поділили між собою  переможці і ті, хто поступився їм зовсім небагато.

 

Подивитися відео події можна за посиланням.