Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулись семінари для суб'єктів взаємодії у застосуванні правових механізмів захисту осіб, постраждалих від домашнього і гендерно зумовленого насильства

18 та 19 серпня у м. Покровськ та м. Краматорськ пройшли семінари для суб'єктів взаємодії у застосуванні правових механізмів захисту осіб, постраждалих від домашнього і гендерно зумовленого насильства.

 

Під час семінарів активно обговорювались законодавство, місцеві практики та проблемні моменти у застосуванні термінових заборонних приписів, обмежувальних приписів, проведення профілактичної роботи з кривдником та спільні дії при порушенні кривдниками цих приписів.

 

Окрім цього, відбулось обговорення розробленого на обласному рівні Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання і протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, у зв'язку із винесенням кривднику обмежувального припису.

 

До семінару у м. Покровськ приєднались представники м. Добропілля, а у м. Краматорськ семінар відбувся у форматі розширеного засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми. В семінарах взяли участь представники уповноважених структур міських рад, місцевих соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, судів, прокуратури, пробації, центрів з надання правової допомоги, громадських організацій.

 

Заходи були ініційовані управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та проведені за підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).