Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Десять молодіжних центрів Донеччини отримали комплекти книг для своїх бібліотек

Донецька облдержадміністрація передала комплекти книг від «Центру захисту інформаційного простору України» десяти молодіжним центрам з Добропілля, Дружківки, Краматорська, Маріуполя, Покровська, Костянтинівського й Лиманського районів та Вугледарської ОТГ.

 

Книжки отримали у тому числі й молодіжні центри, які співпрацюють зі скаутськими та пластовими організаціями. У кожному комплекті – понад 40 книжок про історію України, видатних персон та події російсько-української війни.

 

Начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА Лілія Золкіна зазначила, що отримання сучасної літератури дуже важливо для молодіжних центрів.

 

«Наразі у кожному молодіжному центрі ми створюємо бібліотеки для того, щоб молодь не тільки читала книжки, але й мала можливість їх обговорювати. Я дуже вдячна керівникам центрів, які і надалі продовжують працювати за будь-яких умов, і сподіваюсь, що ці книжки стануть їм у нагоді», - зазначила вона.

 

Понад 3400 книг для Донецької області надав «Центр захисту інформаційного простору України», який підпорядкований Міністерству культури та інформаційної політики.

 

Нагадаємо, що 6 серпня Донецька облдержадміністрація передала комплекти книг 9 молодіжним центрам та 5 громадським організаціям, які працюють поблизу лінії розмежування.

 

У подальшому передача книг від «Центру захисту інформаційного простору України» продовжиться, їх отримають молодіжні організації з інших міст та районів області.

 

 

За матеріалами сайту ДонОДА.