Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА отримано бланки посвідчень дитини з багатодітної сім’ї та посвідчень батьків багатодітної сім’ї

Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації від Міністерства соціальної політики України для багатодітних сімей Донецької області отримано 1000 бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї та 1000 бланків посвідчень батьків багатодітної сім’ї.

 

Відповідно до Єдиного обліку багатодітних сімей у Донецькій області станом на 01.07.2020 зареєстровано 12053 багатодітні сім’ї, в яких виховуються 41287 дітей.

Вищезазначені посвідчення будуть передані структурним підрозділам у справах сім’ї та молоді виконкомів міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, рад об’єднаних територіальних громад. Посвідчення видаються відповідно до Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї від 2 березня 2010 р. № 209 структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді одному з батьків за місцем його реєстрації.

 

Посвідчення є документами, що підтверджують статус багатодітної сім’ї і дітей з такої сім’ї та їх право на отримання пільг згідно із Законом України “Про охорону дитинства” та іншими актами законодавства. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років. Посвідчення видаються безоплатно.