Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено молодіжний наметовий еко-табір «Степовий обрій»

З 21 по 25 серпня в с. Маяки, Слов'янського району Донецької області, проведено молодіжний наметовий еко-табір «Степовий обрій» (гайдашник). Захід організовано відокремленим підрозділом молодіжної громадської організації «Пласт-Національна скаутська організація України» в м. Краматорськ в Донецькій області спільно з громадською організацією «Платформа ініціатив «Теплиця» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, Маяківської сільської ради, музею етнографії української Слобожанщини с. Маяки, громадської організації «Слов’янська Січ», Пласт Лондон, благодійної організації «БФ «Карітас Краматорськ», громадської організації «Скаути Донеччини».

 

Мета табору - національно-патріотичне виховання, вдосконалення екологічної освіченості шляхом гри та роботи з тренерами. Загальна кількість учасників склала близько 40 осіб, серед яких молодь віком від 12 років та 10 осіб супроводжуючих/організаторів.

 

В межах програми еко-табору «Степовий обрій» учасники взяли участь у пленері, що проходив на території музею етнографії української Слобожанщини с. Маяки, та етнографічної лекції про історію української вишивки.