Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Лідери молодіжних рад Донеччини зібрались на сплав «МОЛОДЬ ГРЕБЕ 2020»

У середовищі неформального спілкування лідери молодіжних рад мали змогу познайомитися, адже до цього часу вони не зустрічалися разом в одному місці! Під час сплаву учасники розкрили свої лідерські якості й налагодили дружні відносини, дізналися про місцеві проєкти, які реалізуються в області, їх успіхи і проблеми.

 

Команди лідерів молодіжних рад підготували та презентували за обраними темами мету по SMART та перший крок реалізації свого спільного проекту зі своїм напарником по човну.

 

Під час презентації проєктів представниками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації було надано рекомендації командам щодо подальшого їх вдосконалення й особливостей реалізації.

 

Підчас роботи в групах були розглянуті питання, що стосуються працевлаштування молоді, спорту, охорони здоров'я, екології, транспортної інфраструктури та розвитку будинків культури. Головою обласної молодіжної ради, Ольгою Дзержинською, презентовано дорожню карту молодіжної ради при Донецькій облдержадміністрації.

 

Завершився захід підняттям Державного прапору України на човнах над річкою Сіверський Донець!

 

Ця подія відбулася в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Та завдяки підтримці управління сім’ї, молоді та масових заходів НПВ, управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Фонду Народонаселення ООН в Україні, клубу рибалок України.