Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Скаути Покровська взяли участь у щорічному Польовому лідерському практикумі "Байда-2020. Робінзонада"

З метою поширення Скаутського руху на засадах любові до своєї країни, краєзнавчих досліджень та знайомства з традиціями і національними цінностями українського народу, виховання здорового способу життя, Скаути Покровська взяли участь у щорічному Польовому лідерському практикумі "Байда-2020. Робінзонада", який проводився на острові "Дімос" на Дніпрі Запорізької області.

 

Пройшовши тренінги, скаути Покровська змогли суттєво покращити свій рівень знань, вмінь та навичок на практиці, і насамперед, проходження скаутських випробувань. Кожен скаут у визначений час мав виконати певну кількість завдань - пройти скаутські проби. Той, хто проходив випробування, повинен був підтвердити в умовах реального життя, що він цілком засвоїв.

 

Скаути Покровська отримали альтернативне навчання і відпочинок на основі світової скаутської педагогічної технології, яка спирається на набуття практиних навичок командної роботи в польових умовах на засадах дружби, взаємовиручки, загальнолюдських цінностей та любові до Батьківщини. Завдяки чому юні скаути в майбутньому будуть здатні виконувати складні життєві та державні завдання, стати ініціативними та активними в різноманітних сферах життєдіяльності, адаптації та інтеграції в сучасному суспільстві.