Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Соцгуртожитку для дітей-сиріт (м. Дружківка) відбулися зустрічі з представниками християнської церкви

У серпні за ініціативою однієї із конфесій християнської церкви у м. Дружківка відбулись зустрічі із сиротами Соцгуртожитку.

 

Перша зустріч, яка відбулася 12 серпня, була присвячена знайомству з хлопцями, з’ясуванню їх життєвих цілей. Протягом зустрічі обговорювались питання спілкування з протилежною статтю, а також проблеми взаємовідносин, відповідальності за своє подальше життя тощо. У цікавій, майже ігровій формі, проводилось інтерв’ювання хлопців, коли паперова кулька із запитаннями, немов м’ячик, переходила від одного до іншого.

 

17 серпня відбулась наступна зустріч із представниками церкви, яка пройшла, як і попередня, за дружнім чаюванням із смаколиками, піснями під гітару та спілкуванням на важливі для хлопців теми.

 

25 серпня на зустрічі хлопцям за чаюванням демонстрували пізнавальні ролики, які перемежовувались веселими руханками, а після обговорювали їх, розмірковуючи над запропонованими життєвими ситуаціями. Наприкінці першої зустрічі представники церкви подарували Соцгуртожитку для хлопців машинку для стрижки.