Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Співробітники та клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» вшанували пам’ять загиблих на Донбасі українських захисників

Співробітники та клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» долучились до всеукраїнської акції вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символом пам’яті загиблих на Донбасі українських захисників стали соняхи і тому в комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» в рамках всеукраїнської акції «Сонях пам’яті» провели майстер клас з виготовлення сувенірів. Клієнти центру своїми руками робили маленькі соняхи, як символи Мужності і життя.

 

Адже це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це – символ життя України. Використання соняха як символу Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, це не лише вшанування пам’яті захисників України, формування в українському суспільстві традицій відзначення цього дня та патріотичне виховання молоді, це символ усвідомлення українським суспільством ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Наприкінці дня клієнти комунальної установи переглянули документальний фільм про героїзм захисників України «Поверни мені ім’я».