Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт взяв участь у чемпіонат міста Дружківки з міні-футболу

30 серпня на спортивному майданчику зі штучним покриттям загальноосвітньої школи № 12 м. Дружківка за ініціативи міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та відділу з питань культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради відбувся чемпіонат міста з футболу серед команд підприємств міста та аматорів, в якому взяли участь і отримувачі послуг Соцгуртожитку.

 

Чемпіонат був представлений командами промислових підприємств міста: ПрАТ «Грета», ПАТ «VESCO», ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», ТОВ «CORUM DMZ», аматорським футбольним клубом «Шанс» та командою «Рубін», до однієї з яких увійшли сироти Соцгуртожитку.

 

Під час чемпіонату на полі вирували справжні футбольні пристрасті, вболівальники та запасні гравці підтримували тих, хто вершив долю гри на полі, а гравці дарували всім професійну, часом емоційну та цікаву гру. Команда аматорів «Шанс», за яку виступали соцгуртожитовці, посіла третє місце серед команд. Отримувач послуг Соцгуртожитку Влад Бабін протягом чемпіонату забив у ворота суперників 14 голів!