Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Представники Донецької області взяли участь у підготовці експертів/ок –консультантів/ок для розбудови муніципальної системи запобігання і протидії домашньому насильству

В Україні стартувала підготовка експертів/ок –консультантів/ок для розбудови муніципальної системи запобігання і протидії домашньому насильству. У м. Київ пройшов перший модуль навчального курсу, мета якого, підготовка експертів/ок – консультантів/ок для розбудови муніципальної системи запобігання і протидії домашньому насильству. Курс пройшов у межах партнерства Фонду народонаселення ООН в Україні та передбачає створення в українських муніципалітетах ґрунтовно обізнаних у необхідних аспектах розбудови муніципальної системи запобігання і протидії домашньому насильству фахівців.

 

Від Донецької області у заході взяли участь представники міст Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ. Цє міста-партнери проєкту «Міста, вільні від домашнього насильства». Учасники курсу ознайомились із специфікою муніципальної та національної систем запобігання та протидії домашньому насильству, а також міжнародними підходами до даної проблематики, відвідали кризові кімнати для постраждалих від насильства у місті Києві та Київський міський Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству.

 

На модулі відбулися зустрічі з представниками Міністерства соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України. Також було проаналізовано проблему з поселенням постраждалих у притулки за місцем фактичного місця проживання. З практики учасники та учасниці курсу зазначили, що через неузгодженість законодавства трапляються випадки відмови поселення постраждалим у притулок за місцем фактичного проживання.

 

Навчальний курс з підготовки експертів/ок –консультантів/ок з питань розбудови муніципальної системи запобігання і протидії домашньому насильству відбувається в межах Програми UNFPA щодо боротьби із гендерно зумовленим насильством та проходить за підтримки уряду Великої Британії.