Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Бахмутському районі відбулись заходи з вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

28 серпня в Бахмутському районі в декількох кілометрах від лінії проведення бойових дій в селище Луганське на місці пам’ятного знаку загиблим Воїнам АТО/ООС пройшов районний мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

 

Районний мітинг-реквієм «Життя – за Україну» до Дня пам’яті  захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України організований та проведений за ініціативою голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної. На мітинг були присутні мешканці та молодь селища Луганське, військовослужбовці ЗСУ, творчий колектив Бахмутського районного Будинку культури, колектив Луганської селищної ради на чолі з секретарем Луганської селищної ради Галиною  Неледвою, начальник групи цивільно-військового співробітництва капітан Максимкін Євген, голова ради ветеранів війни та праці Алла Сухенко.  Урочистий мітинг відкрився спільним виконанням Гімну України. До присутніх звернулась голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна  Єрохіна: «Останні дні серпня є сумними для нас, ми згадуємо події 2014 року під Іловайськом, вшановуємо та чтимо   пам’ять усіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Й на сьогодні залишається нашим моральним обов’язком, берегти світлу пам’ять незлічених жертв, принесених українським народом своїх синів та доньок на вівтар незалежності, державності. Користуючись нагодою хочу подякувати військовослужбовцям за їх підтримку та допомогу у відновлення мирного життя та їх захист мирного населення,  прийміть щиру подяку захисники незалежної країни, бажаю миру та повернення до рідних домівок, добробуту кожній українській родині, нових досягнень на благо рідної землі та України! Слава Україні!». Вшановуючи пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, одним з хвилюючих моментів стала скорботна  хвилина мовчання, учасники  районного мітингу-реквієму «Життя – за Україну» схилили голови у скорботній  хвилині мовчання. В пам'ять усіх загиблих захисників усіх часів незалежності та територіальної цілісності України присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим Воїнам АТО/ООС та пролунав Гімн України на честь загиблих  воїнів, які захищали незалежність та цілісність своєї держави України.

 

29 серпня о 10 годині в місті Світлодарськ на площі перед Світлодарським Палацом культури відбувся мітинг та загальнонаціональна  хвилина мовчання, вшановуючи пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Міський мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відбувся за участю голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної та заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Володимира Кувикіна, секретаря Світлодарської міської ради Віталія Воронкевича, начальника групи цивільно-військового співробітництва капітана Євгена Максимкіна. На мітинг були присутні мешканці Світлодарська, військовослужбовці ЗСУ, творчий колектив «Джерела», колектив Світлодарського Палацу культури.

 

Мітинг-реквієм відкрився спільним виконанням Гімну України, наступною була оголошена  загальнонаціональна хвилина мовчання на честь  вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Вшановуючи пам'ять та висловлюючи повагу до героїв з літературною композицією виступила молодь та  вихованці Світлодарського Палацу культури.

 

Вдруге пролунав Гімн України на честь загиблих воїнів, які захищали незалежність та цілісність своєї держави України і митинг-реквієм оголошений закритим.

 

29 серпня в МЦ «Імпульс» м. Світлодарськ відбулась акція «Свічка пам’яті».

 

29 серпня в МЦ «Вітер Змін» долучився до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті» та провели майстер-клас по виготовленню соняхів з паперу, які потім розмістили на одязі як символічний пам’ятний знак.

 

О 10.00 годині молодь смт. Миронівський приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України. Після хвилини мовчання була проведена інформаційна година до Дня пам’яті захисників України з переглядом відео «Іловайск: хроніки. Історія України».

 

Протягом 28-29 серпня в МЦ «Вітер Змін» працювала книжкова виставка «Живі, поки пам’ятаємо».