Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
«Ти сам собі країна». Цикл семінарів для молоді: ідеї варті поширення

Анонсовано практичний семінар про відповідальність особисту та державницьку для активних, вмотивованих молодих людей або тих, хто прагне бути таким. Запрошуються усі бажаючі!

 

Якщо Вас дійсно цікавить Ваша країна, Ви хочете знати і розуміти, що в ній відбувається, а найважливіше – Ви хочте впливати на це – цей семінар для Вас!

 

Семінар відбудеться 26-27 вересня в прекрасному Києві – епіцентрі всіх суспільних, культурних та політичних подій.

 

Ви дізнаєтесь як насправді працює громадський сектор, як стати його частиною і які круті можливості з цього Ви можете для себе отримати. Ви дізнаєтесь про успішні ініціативи, які, в прямому сенсі цього слова, здобули і продовжують виборювати нашу Незалежність.

 

Ви отримаєте ґрунтовні знання та навички особистого розвитку, познайомитеся зі своїми однодумцями з усієї країни, які потім стануть Вам вірними друзями, обіцяємо Вам багато цікавого формального і неформального спілкування з людьми, які змінюють цю країну на краще вже зараз.

 

Заповнюйте реєстраційну форму до 15 вересня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPZMTqw49LJlv0D7Az4bfJHjutOWdsWjNKrYqgJio-aL6Meg/viewform

 

Захід проводиться Спілкою Української Молоді в Україні в рамках проекту «В єдності – наша сила» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України та Відділу національно-патріотичного виховання.