Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відвідали мотузковий парк «Стрєкоза»

2 вересня клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» відвідали мотузковий парк у місті Святогірськ «Стрєкоза», де мали можливість відпочити і перевірити свої сили на мотузкових доріжках.

 

День розпочався з інструктажу. Після чого клієнти проходили всілякі перешкоди на канатних дорогах (трасах) з різними ступенями прохідності, які з легкістю пройшли, деяким учасникам програми навіть вдалося подолати 12 метровий скалодром. Завдяки цьому залишилися незабутні враження, заряд позитивних емоцій і настрою. Весь день пройшов дуже весело, та в дружній обстановці. Наприкінці дня був організований пікнік на природі. Черговий раз учасники програми, які проходять реабілітацію переконуються, що можна і в тверезому стані отримувати багато позитивних емоцій від життя.

 

Клієнти комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» дуже вдячні директору мотузкового парку «стрєкоза» Пономаренко Ігорю, за можливість провести весело та з користю день, а також за ввічливе ставлення та професіоналізм інструкторів.