Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Краматорську пройшов тренінг для молоді «Влада і молодіжна громада»

Впродовж двох днів молодь з Добропілля, Костянтинівки, Краматорська отримувала знання з тем про молодіжну політику на різних державних рівнях, про реформи в Україні, про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування і інструменти безконфліктної комунікації. Теми вкрай важливі для кожного громадянина країни. Крім цього всі учасники мають змогу подати заявки на стажування в Донецькій обласній державній адміністрації.

 

Під час тренінгу були запрошені представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації – Лілія Золкіна та Ігор Кузьменко. Вони розповіли про принципи роботи в управлінні, можливість працевлаштування у відділ і дали гідні поради для майбутніх стажерів.

 

Проєкт «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» відбувся на базі Донецького обласного дитячо-молодіжного центру і реалізується ГО «Центр експертизи Політики» та ГО «Молодь сходу України» за підтримки Відділу преси, культури та освіти Посольства США.

 

Наступні зустрічі відбудуться у Слов’янську, Покровську, Бахмуті та Маріуполі.