Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує до групи форум-театру "Сцена життя"

Команда ГО "Фонд "Наше майбутнє" та Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує активну та креативну молодь долучитись до спільної творчої роботи: «Ми шукаємо тих хто праґне до розвитку та самовдосконалення. Тих хто зацікавлений у розбудові діалогу в суспільстві. Тих хто хоче, щоб його голос було почуто. Якщо тобі від 15-17 років, ти шукаєш нові можливості та форми самовираження ми запрошуємо тебе до групи форум-театру "Сцена життя". Це театр неакторів де кожен та кожна зможуть спробувати себе і через театр висловити свою думку в просторі де тебе підтримають, де твоя думка важлива і де ти можеш бути собою».

 

Проєкт буде тривати до лютого 2021 року. Вас чекає цикл з 15 креативних занять, чотириденний тренінг-практикум в м. Святогірськ, онлайн-зустріч з ментором з Німеччини, вистава та школа джокерів. Учать в проєкті безкоштовна. Заняття будуть проходити раз на тиждень за адресою м. Краматорськ, вул. Паркова, 99.

 

Проєкт реалізовується при підтримці культурного інституту Федеративної Республіки Німеччина "Goethe-Institut" та в рамках програми "House of Europe".

 

Реєстрація за посиланням.