Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Стартував набір учасників до програм для молоді SkillsLab Employment Platform та SkillsLab Business Platform!

SkillsLab - це безкоштовна навчальна програма для молодих людей у віці 18-35 років, які бажають започаткувати власну справу або знайти роботу своєї мрії, та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

 

SkillsLab Employment Platform - програма для молодих людей, які хочуть розкрити весь свій потенціал, розібратися, як побудувати блискучу кар'єру та знайти роботу мрії!

Деталі та реєстраця за посиланням: https://forms.gle/zSo5maq47mFoKZ5eA

 

SkillsLab Business Platform - програма для тих, хто бачить себе незалежним підприємцем, мріє про свій власний бізнес та бажає зробити все правильно з першого разу!

Деталі та реєстраця за посиланням:  https://forms.gle/o4YaDsAgr96rWpCDA

 

Подати заявку можна лише на один напрямок.

Прийом заявок - до 28 березня, навчання стартує вже в квітні та триватиме 2 місяці. Після цього на учасників програм SkillsLab Employment Platform чекають 8 зустрічей з потенційними роботодавцями. Учасники у Маріуполі, Бердянську та Мелітополі зможуть поспілкуватись з представниками місцевих компаній, поставити  їм запитання, дізнатися умови роботи, критерії відбору співробітників та багато, багато іншого.

 

Учасники програми SkillsLab Business Platform після двомісячного навчання зможуть прийняти участь в конкурсі бізнес-грантів та отримати фінансування їхніх бізнес-ідей.

 

Для участі в онлайн-навчанні необхідний ПК, ноутбук, планшет або смартфон з доступом до Інтернету.

 

Проєкт реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.