Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась акція «Міняю цигарку на цукерку»

16 березня у місті Авдіївка відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проведено акцію «Міняю цигарку на цукерку». Акція проводиться щорічно в рамках декадника по боротьбі з тютюнопалінням.

 

На вулицях міста представники відділу та КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх»  пропонували молоді позбавитися пагубної звички «паління», хоча б помінявши цигарку на солодкий батончик. Не тільки молодь, а й дорослі мешканці із задоволенням брали участь у запропонованому обміні. За результатами акції було зібрано близько 180 цигарок.

 

Головна мета акції - сприяти зниженню тютюнової залежності, залучення до боротьби проти паління всіх верств населення, інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров'я.

 

Усім відомо, що з палінням пов’язана велика кількість різних хвороб. Куріння спричиняє спазм судин, погіршує постачання кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту. У курців у п’ять разів частіше виникає інфаркт, у чотири — інсульт, у 16 разів — захворювання судин ніг.

 

Акція проведена під лозунгом «Ми – за здорове та розумне покоління».