Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулась селекторна нарада для спеціалістів структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді територіальних громад області

18 березня управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання проведена селекторна нарада для спеціалістів структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді територіальних громад області в онлайн-режимі.

 

Під час наради були обговорені питання щодо необхідності розробки та затвердження місцевих програм з реалізації молодіжної, сімейної політики та національно-патріотичного виховання, важливості створення консультативно-дорадчих органів у кожній громаді. До цієї роботи обов’язково необхідно залучати інститути громадянського суспільства, які мають вплив на формування молодіжної, сімейної політики та національно-патріотичного виховання у громадах, що сприятиме формування у молоді свідомої позиції українського громадянина.

 

Обговорювались питання виконання чинного законодавства, проведення заходів та формування звітності у сфері протидії домашньому насильству.

 

Спеціалістам структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді територіальних громад була надана інформація щодо роботи обласних комунальних установ -  Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, Обласного центру соціально-психологічної реабілітації, Донецького обласного центру соціально-психологічної допомоги, Донецького обласного центру матері та дитини, Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, Донецького обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського спілкування.