Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фахівці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання взяли участь у форумі «Let’s do it Ukraine»

Начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна взяла участь у старті VIІ Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, який об'єднує всі регіони України на одній онлайн-платформі. Форум проходитиме з 16 березня по 30 квітня 2021 року.

 

 

Громада, влада, бізнес та медіа зберуться разом, щоб обговорити соціальної активності в регіонах, привернути увагу до сталого розвитку, волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності та проєкти, які заплановані на 2021 році. Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру та Національної молодіжної ради України.

 

До участі у заході запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.

 

Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен українець на офіційній сторінці організації https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco записи будуть збережені.

 

Для того щоб стати офіційним учасником необхідно заповнити онлайн форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/XRU81N7RBMFjmFg76 до 14 березня 20 року включно.

Детальніше в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org

 

Координатор Форуму та Let's do it Ukraine у Донецькій області Абалмасова Валентина (південь) Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript 38 (098) 082 45 87

Координатор Форуму та Let's do it Ukraine у Донецькій області Капіталіна Каплан (північ) Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript 38 (066) 978 45 88.