Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося засідання щодо розробки проєкту регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки 1325 «Жінки, мир, безпека»

18 березня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року. Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації, відділу Міністерства у справах ветеранів у Донецькій області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області, Донецького прикордонного загону східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Донецького обласного центру соціальних служб, міжнародних та громадських організацій. 

 

Основними питаннями обговорення були забезпечення повної та рівноправної участі жінок і чоловіків у прийняті рішень на всіх рівнях, запобігання насильству за ознакою статі, врахування особливих потреб жінок і дівчат, у тому числі вразливих категорій (зокрема, біженців, внутрішньо переміщених осіб, жінок, які постраждалі від насильства за ознакою статі та сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом), а також жінок-комбатантів, жінок-ветеранів під час надання послуг у сфері охорони здоров’я, психологічної та гуманітарної допомоги.

 

Проєкт регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

 

Пропозиції або зауваження до проєкту надсилати офіційним листом на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript