Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулось дистанційне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації

19 березня  відбулось дистанційне засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.
Участь у заході взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, громадських організацій.


На засіданні були розглянуті питання:
про впровадження системи семінарів-тренінгів для підготовки тренерів «Школи виховників джур»;
про проєкт «Шкільний офіцер поліції.

 

Олександр Паращенко, голова Донецького відокремленого підрозділу громадської організації «Молодіжний клуб джура» «Кальміусівські джури», під час виступу зазначив про важливість підготовки кваліфікованих виховників, які дотичні до організації та проведення місцевих та регіональних етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Євгенія Іванченко, начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Донецькій області, у своєму виступі наголосила, що безпека – одна з найважливіших цінностей для людини, а співпраця поліції та громади – найкращий спосіб її гарантувати. Представникам громад були надані рекомендації щодо важливості залучення представників поліції до освітнього-виховного  процесу та заходів національно-патріотичного виховання.