Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток (м. Дружківка) взяв участь у проведенні аудиту безпеки у громадських місцях

21 та 22 березня у місті Дружківка проводився аудит безпеки у громадських місцях, який покликаний створити безпечний громадський простір для жінок і дівчат шляхом впровадження моделей щодо запобігання і протидії насильству за ознакою статі, у тому числі сексуальному насильству, сексуальних домагань та подолання ґендерних стереотипів.

 

Проєкт «Сприяння безпеки громад та попередження насильства в громадських місцях в східній Україні» реалізується ООН Жінки в партнерстві з МБФ «Українська фундація громадського здоров'я». Ця діяльність є частиною проекту ООН Жінки «Підтримка ЄК для Сходу України - відновлення, зміцнення миру і управління», яка, в свою чергу, є складовою Програми ООН по відновленню та розвитку світу. Її реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA и ФАО. Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів. Цей проєкт є складовою частиною реалізації Флагманської Глобальної ініціативи «Безпечні міста і безпечні громадські простору», включаючи глобальну програму «Безпечні міста, вільні від насильства по відношенню до жінок і дівчат».

 

Аудит безпеки територій – це наскільки безпечно жити в тому чи іншому населеному пункті, повертатися пізно ввечері додому і т.і. Складовою частиною його став вебінар "Методика проведення аудита безпеки територій", що відбувся 18 березня.

 

До проведення аудиту була залучена група самодопомоги «Соцгурт» - а це працівники та набувачі послуг закладу, які виступили у ролі учасників, експертів та супроводжуючих. Маршрут, який обрала група аудиторів, пройшов небезпечними місцями міста та охопив два мікрорайони, три працюючих і один колишній навчальні заклади, парк відпочинку, об'єкти незавершеного будівництва, занедбані споруди тощо.

 

За наслідками аудиту, групами, що проводили оцінку безпеки у місті Дружківка, будуть підготовлені звіти, що складатимуть основу документу, який представлять керівництву міста задля прийняття відповідних заходів з метою підвищення безпеки жінок і дівчат громади.